Říjen 2012

Mé dennodenní jistoty aneb to je moje :)

14. října 2012 v 15:01 | Kiara |  témata týdne

Zdravím! :)
Můj život, tak trochu upadá do stereotypu - Vstát- jít do školy- učit se- přijít domů-učit se- spát. Vážně, to učení už mi leze děsně krkem. A právě proto, že všechno se děje pořád a pořád dokola, jsem si v tomhle začarovaném kruhu musela najít něco pozitivního. Něco, co mě donutí k úsměvu.

If today was your last day.... :)

2. října 2012 v 17:31 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek
Ahoj!
Tak, jak se vám daří ve škole? U mě to celkem jde, pomalu už si zvykám :) Dneska jsem se dobrovolně přihlásila na řečnické cvičení z angličtiny, ze kterého jsem stresovala už dva dny dopředu- sama jsem se nechápala, moje ruka prostě sama vystřelila nahoru :D
Tenhle článek píšu proto, že jsem nedávno začala číst knížku Chvíle před koncem, která je vlastně o tom, jak hlavní hrdinka pořád dokola prožívá jeden a ten samý den- její poslední den. (Až ji dočtu, hodím sem recenzi) Navíc jsem si teď strašně oblíbila, písničku od Nickelback - if today was your last day ( v překladu: Kdyby byl dnešek tvůj poslední den). Takže právě kvůli těmhle dvěma věcem jsem začala přemýšlet. Přemýšlet o tom, co kdyby byl dnešek můj poslední den.