Malí bezbranní králičci aneb čeho se mám vyvarovat

10. září 2012 v 20:41 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek

Ahoj! ;)
Tak už je ze mě týden středoškolačka. Gymplačka. Je to lepší než jsem čekala, zatím se moc neučíme a děcka jsou fajn. Takže jo, mám se celkem dobře.
Tenhle článek ale nebude o střední, bude o králíčcích.
I když ne tak docela.
(UPOZORNĚNÍ: To, co následuje je výplod mé unavené mysli, která pořád nad načím přemýšlí a která je tak zblblá, že musí všechno psát v heslech, šifrách a metaforách. Na vlastní nebezpečí)


Stalo už se vám, že vám někdo šíleně připomínal roztomilého bezbranného králička? ( Panebože lidi, vážně nemůžu uvěřit, že tenhle článek fakt píšu :D :D)
Fajn mě už se to stalo. Několikrát . Malí bezbranní králíčci mě asi pronásledují. (Nebo, že by to bylo naopak?)
No, každopádně se nenechte zmást, tihle králíčci totiž mnohdy nebývají tak bezbranní, jak se zdá. Někde tam uvnitř nich je totiž lev (Nebo jakékoli jiné zvíře, které umí rychle zaútočit) A tihle králičko-lvové útočí rovnou do toho nejcitlivějšího- do srdce.
Minulý králíčko-lev ně pronásledoval hodně dlouho, a když jsem mu utekla, stal se z něj po chvíli zas bezbranný králíček. A já se snažila nechytit se. A dařilo se to. Až moc dobře. Škoda, že zrovna v tu chvíli byl králíček opravdu králíčkem a mou pomoc tak šíleně potřeboval. Promiň.
Né vážně.
Měla bych začít být upřímná sama k sobě.
Měla bych přestat s tím věčným naděje- naivita-zklamání koloběhem.
Měla bych přestat přemýšlet nad tím, jak chci aby mě ostatní viděli.
Měla bych se vzpamatovat.
Měla bych všechno ze sebe dostat ven.
A hlavně - Měla bych přestat věřit malým bezbranným králíčkům se lvím vnitřkem.
I když mi jich bude sebevíc líto.

Jo a abych nezapomněla, měla bych vypnout ten svůj radar, který zachytává informace, které zachytávat nemá, protože moje hlava je těmahle infromacema tak přetížená, že asi za chvíli exploduje.

Pořád nemůžu uvěřit tomu, že jsem tenhle článek fakt psala :D To jsem se teda překonala, po měsíci tahle snůška nic neříkajících keců.

Omlouvám se! :D

Mějte se a zkuste na tenhle článek, prosím, co nejdřív zapomenout

Vaše králičkami posedlá Kiara! ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Das Das | Web | 10. září 2012 v 21:00 | Reagovat

První tři řádky se zcela shodují se mnou. :)
S tima králíčkama.. zajímavé. Asi by mě to nikdy nenapadlo si to představit na králíkách , ale v podstatě máš pravdu. Lidi dovedou být svině, i když tak na první pohled nevypadají.

2 Byakko Byakko | Web | 6. října 2012 v 11:24 | Reagovat

Králičci, kterým se zlověstně blýská v očích... Myslím, že jsem jich taky pár potkala (no dobře, bude jich už docela dost.. :D )

3 Rickysoich Rickysoich | E-mail | Web | 25. července 2018 v 16:13 | Reagovat

Съемная опалубка широко распространена в многоэтажном домостроении, причем используется эта категория конструкций и крупными, и небольшими строительными фирмами. В изготовлении съемной опалубки применяются http://builderbest.byethost7.com/ составные щиты разных конфигураций и габаритов, которые монтируются согласно проекту в те или иные конструкции. Чтобы опалубка легко собиралась даже при наличии нестыковок, изготовители предусматривают механизм компенсации.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama