Divný svět, škola a deštníková teorie

16. září 2012 v 15:15 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek
Zdravím!
Tak jsem zase jednou pořádně znechucená a zmatená.

Část 1. aneb proč je Kiara znechucená
Čím dál častěji se sama sebe ptám, kam ten svět spěje?
Nedávno jsem na jedné akci potkala takovou třináctiletou známou. Pominu to, že já si o takových akcích, zvláště v tak pozdních hodinách, mohla ve třinácti nechat zdát, na tom všem bylo totiž něco daleko víc znepokojujícího - ona třináctiletá známá, obklopená stejně starými kamarády, byla naprosto a úplně na mol. Kdyby tak viděla, jak uboze vypadala.
Co mě ale vytáčí ještě víc je, že na facebooku za to ještě pomalu sklízí uznání. Joo však ji pojďme do komentářů napsat, jak to včera "totálně zabila" a jak už se těšíme, že "příště rozjedeme jinačí bomby"
Mám chuť hlavou bouchnout do zdi ( Avšak neriskuju ještě větší zmatenost mého mozku, už tak je s ním k nevydržení :D)
Proč se teď tolik lidí snaží přeskočit svůj věk ? Vždyť není třeba se hnát tak dopředu, stejně to vypadá akorát šíleně trapně.
Cítím neskutečnou touhu něco na tomhle všem změnit, ale nemám šanci. Budu se s tím muset smířit. Pfff.

Část 2. aneb proč je Kiara zmatená


Střední. Co k ní říct? Tak za prvé se pořád absolutně necítím jako středoškolačka. Prostě mi to pořád nedochází.
Na základce jsem měla tak úžasnou třídu, že se ji teď jen těžko něco vyrovná. Tahle nová třída je zvláštní. Určitě jsem našla pár lidí, se kterými si rozumím, to jo. Ale co ten zbytek? Já nevím. Mám v povaze, že se snažím s každým vycházet a chci se s každým bavit. Jenže ono to nejde, tak jednoduše, jak jsem si to představovala. Většina lidí mě prostě nějak ignoruje, ještě v pátek si jeden spolužák nepamatoval moje jméno ( a to jsme po adapťáku) No co, věřím v lepší zítřky, však ono se to zpraví. Většina lidí totiž prohlašuje, že prý jsme super kolektiv, tak třeba to jenom já nějak nevidím.
Když jsme u té víry v lepší zítřky, byla ( a naštěstí snad ještě pořád jsem) vždycky optimista, jenže mi přijde, že střední škola ze mě začíná dělat pesimistu. Minulý týden byl pro mě šíleně náročný. Byla jsem unavená a podrážděná, úplně mě ničila chemikářka, která vykládá absolutní nesmysly ( Au! Měla jsem chemii celkem ráda…) a pak jsem ještě skoro pokaždé nastoupila do špatného autobusu a jednou jsem si ze tří autobusů, ze kterých 2 mi 100% jely domů vybrala ten třetí. ( Pravidlo číslo jedna! Nenastupujte do autobusu proto, že na prvním sedadle sedí kluk, co se vám líbí, i když by onen autobus ze 70% měl jet přes vaši zastávku, raději prostě nastupte do toho druhého, na kterém je vaše zastávka přímo vyznačena. :D)
No, vraťme se zpátky ke škole. Zjistila jsem, že mě šíleně stresuje matika. Přitom v ni nejsem zas nějak úplně hrozná a učitelem to taky nebude, protože nás ji učí naše třídní, kterou máme i na fyziku a je v pohodě. Prostě je to záhada. Velká záhada.
Všechno bývalo jinak. Do školy jsme se těšila, nikdy jsem nestresovala a spolužáci mě brali. Neměla jsem problém s nimi mluvit, naopak mlela jsem a mlela a oni věděli, kdo jsem. Věděli, že jsem trémistivký blázen, kterému se můžou svěřit. Z těhle nových nemá většina ani páru. A ještě dlouho ji mít asi nebudou, protože nevypadají, že by mě chtěli nějak víc poznat.

Budu to muset vzít do vlastních rukou! :D Jak se to říká s tou horou a Mohamedem? Jo, už vím! Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi. ( Já jsem jako ta hora, kdyby to někdo nepochopil :D)

Bonus
Joo! Ještě něco!
Přišla jsem na děsně důležitou myšlenku s deštníkem.
Když prší, bývá zamračeno, všude taková šeď a do toho všichni ti lidi s tmavými deštníky. Deštníky mají obrovký význam, kdyby měli všichni deštníky barevné nebo s nějakým optimistickým obrázkem, bylo by všechn otakové veselejší a povzbudivější.
Takže… Kupme si všichni barevné deštníky! :D


Kiara
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 K. A. ? K. A. ? | 16. září 2012 v 19:30 | Reagovat

Vím, že víš, kdo píše :D
Super článek, k tomu, proč je naše milá Kiara znechucená se nebudu vyjadřovat. Bylo by mi líto té rozbité klávenice.
Tomu, proč je Kiara zmatená rotumím.. Máme to stejné (to je mi ale nááhodička :DD).. No, jak jsi říkala, říkáš a říkat budeš. Zítřek bude lepší :)

Ale s tím autobusem.. :DD Nemám sílu něco psát :D

Jinak mám nový fialový deštník :D A tahle teorie je super, souhlasím :)

2 noliel4 noliel4 | 17. září 2012 v 16:45 | Reagovat

Nejsi sama kdo je dnešním světem  znechucený... :/ Resp. dnešní ,,kůůůl" mládeží. Pf. Co já bych dala za to,a by mi bylo třináct.. :/ A ke střední... Já byla na základce šikanovaná a zde to vypadá, že si mě nikdo všímat nebude, takže změna k lepšímu? Asi. :) A je super, že jasme objevila někoho kdo měl rád chemii. Tací lidé už asi vymřeli. :D Ale máme teď chemikářku, co nerozumí tomu, co říká: Napíše něco na tabuli, pak si sedne a přemýšlí, jestli to má dobře, pak kouká do tabulek.. No hrůza. xD

3 Véérča :D Véérča :D | 18. září 2012 v 16:36 | Reagovat

No, myslím, že vím na koho narážíš v odstavci o těch třináctkách - no, souhlasím s tebou, humus.  Nechápu, proč si lidi myslí, že když se ožerou, jsou cool.

A k té třídě.. Já k tomu asi nemám moc co psát, že ? :D Dívej se, chápu tvoje pocity.. Když si měla skvělý kolektiv předtím, tak tenhle ti příjde hodně divný .. Ale třeba časem to bude lepší, až se jakoby skamarádíme úplně.. A lidi poznají, že jsi ukecaná trémistka a ty se budeš cítit skvěle prostě..
Uvidíš. Jen ještě úplně nad naší třídou nezanevři ..Však se známe teprve třetím týdnem, to je fakt málo..
Ale souhlasím, že je zvláštní. Každý se baví ve stejných skupinkách, jako před adapťákem. Mně to příjde děsně přeskupinkovaný :/ Skupina vy, skupina Jana atd., skupinka kluků, prostěěě .D Já nevím. Uvidíme fakt !! :D Ještě je brzo to nějak řešit :D

A btw. Na chemikářku kašli ! je to kráva :D a modli se ať ji nemáme příští rok :D

4 Osman Osman | E-mail | Web | 23. září 2012 v 11:33 | Reagovat

Kiara je znechucená, s tím se musí smířit... :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama