Změna je život

3. července 2012 v 10:08 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek
Ahoj! ^^
Jak si užíváte prázdnin?
Já zatím úžasně, teda až na to příšerné horko, to je vážně na umření.
Ale nechme horko horkem. Víte, dlouho jsem si říkala, že se všichni kolem mě mění, ale faktem je, že i já jsem se neskutečně změnila…

Stydlivost a já
Když jsem ještě chodila do školky, prostě jsem se absolutně nestyděla. Byla jsem neskutečně užvaněné dítě. Škola mě ale změnila. Začala ze mě být neskutečná trémistka a stydlín. Užvaněná jsem sice byla pořád, ale už jen před určitým okruhem lidí. Nenáviděla jsem čtení referátů, mluvnická cvičení a úplně nejhorší bylo, když mě učitelé (celkem často), posílali něco vyřizovat do tříd starších žáků… Hned na začátku devítky jsem se ale rozhodla, že to musím změnit. A ono to šlo postupně tak nějak samo. Stejně jako loni a předloni jsem chodila na street dance. Letos jsme ale neměli žádnou vedoucí a sestavy jsme si cvičily samy. Když přišlo vystoupení, nebyla jsme šíleně nervózní, ale místo toho jsem si to užívala.
A když pak přišlo řečnické cvičení a já jsem musela vystoupit jako první, poprvé jsem odložila papír a mluvila jsem. Dokonce jsem nemluvila tak šíleně rychle, jak mám ve zvyku.
V životě jsou okamžiky, kdy člověk začne být šíleně nervózní. Každý okamžik je neopakovatelný, máme na něj jen jeden jediný pokus. Trémou a stresem si to zbytečně pokazíme. Takže hlavu vzhůru, nádech, výdech a do toho!

Pan Dokonalý
Bylo nebylo, malá Kiara se v druhé třídy zamilovala do stejně starého kluka, budeme mu říkat Pan Dokonalý. Byl ( a pořád je) to jeden z nejhezčích kluků na škole, takže když se i on po čase do Kiary zamiloval, byla štěstím bez sebe. "Chodili" spolu dva roky, taková první dětská láska. Pak Kiara totálně zblbla a rozešla se s ním. ( Mimochodem, důvodem bylo to, že se k ní choval jako kamarád a ne jako kluk… Ém, Kiaro, byla to pátá třída, cos jako čekala?! ) Začátkem šesté třídy, Kiara zjistila, že má Pana Dokonalého pořád ráda. Na adapťáku v šestce hodně přemýšlela, jak mu to dát najevo, jak se omluvit. A pak Kiara opět a zase zblbne a dohodí mu spolužačku. ( Rozešli se asi po měsíci) Čas plynul a byla tu sedmička. Dozvěděla jsem se, že se mu líbí další má spolužačka a taky jsem věděla, že on se líbí ji. Tákže, kdo uhodne co udělala Kiara tentokrát? Správně, dala je dohromady, protože chtěla aby byli oba šťastní… Po tomhle roce se jeho chování ke mně změnilo - Nenáviděl mě (za dopis, který jsem NEnapsala), ignoroval mě (protože jsem se chovala jak naprostá trapka) a nakonec jsme se oba vrátili k přátelství. Celou základku jsem s říkala, jak mu v devítce řeknu, jak moc ho miluju a blá blá. A je tu devítka a nic. Už dávno se nečervenám kdykoli s ním mluvím, můžeme se obejmout a já už necítím žádné chvění. Je to pryč. (Konečně!)
Věřila jsem, že stará láska nerezaví…Omyl, už zrezla.

Všechno ostatní
  • Celý svůj život tvrdím, že kamarádství mezi klukem a holkou existovat může… Škoda, že si tuhle teorii posledních pár měsíců celkem úspěšně vyvracím..
  • Už dávno nejsem člověk, který všem věří. Kdysi jsem neměla problémy svěřit se s něčím holkám ve třídě, teď to raději držím v sobě a svěřuji se až po dlouhé době a jen pár lidem…
  • Kdysi mi tak strašně moc záleželo na tom, co si o mě myslí ostatní a víte, že mi to začíná být celkem jedno?
  • Rozum. Nad vším teď strašně moc přemýšlím. Někdy je to vážně otravné...
    Někdy je ale třeba rozhodovat srdcem…
  • Přestala jsem šlapat na kanály..Ale to je celkem dlouhý příběh, o tom někdy jindy! :D ;)
Vaše Kiara
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Antanie Antanie | Web | 3. července 2012 v 11:08 | Reagovat

Malá Kiara se sice změnila, ale pouze k tomu lepšímu :)
Jo, asi je fakt, že čas dokáže to, aby láska nějakým záhadným způsobem vyprchala...
Zůstaň taková, jaká jsi a všichni opravdoví kamarádi si tě budou vážit pořád stejně.. I kdyby ses změnila. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama