10 dní - Den první

19. července 2012 v 18:58 | Kiara
Ahoj,
poslední dobou u sebe pozoruju jistou zálibu v dělání seznamů a žebříčků ( Dobře, hlavně proto, že jsem měla zaracha na počítač a neměla jsem co na práci :D), takže když jsem TADY zahlídla "projekt" 10 dní hned se mi zalíbil a pustila jsem se do něj.

Den první -
Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak si získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterýma často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez jakéhokoli pořadí).
Den sedmý - Čtyři věci, co tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.


Den 1. - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.


1) Tomu, kterému jsem to všechno chtěla mco říct do očí a nedokázala jsem to...
Promiň jestli jsem ti někdy ublížila, ale asi je to lepší tak, jak je to teď. Moc se omlouvám - za všechno.

2) Kamarádovi
Myslela jsem, že jsme kamarádi - po 3 letech si mě vyvedl z omylu. Nevím, co teď. Prosím netrap se kvůli někomu jako jsem já. Hodnějšího kluka bych v okolí těžko našla, i tak Tě ale nedokáži brát jako něco víc. Promiň. Mám tě ráda… jako kamaráda.

3)Osobě mně velmi blízké
Nemůžu ti říct "Bojuj," když vím, že proti něčemu takovému vyhrát nejde. Mám tě hrozně moc ráda, pro mě si pořád stejná. Drž se, prosím.. Všichni věříme, všichni doufáme…

4) Panu Dokonalému
Byl jsi má první láska, první pusa, první kluk… Nikoho jsem zatím nemilovala tak, jako Tebe. Chtěla bych se ti omluvit za to, že jsem ti ublížila a taky za to, že jsem se chovala jako naprostá trapka. Doufám, že se mi i ty za některé věcí třeba někdy omluvíš. I když oba víme, že jsem ti už všechno dávno odpustila. Jsem moc ráda, že jsme zase přátelé. Ne, nebude to nikdy jako dřív, ale alespoň něco. Změnil ses, já se změnila a když se na Tebe dívám, už dávno se mi nepodlamují kolena. Někdy ale v tvých očích zahlédnu toho kluka, kterým jsi byl kdysi… Zachvěju se a mám pocit, že ti zase podléhám. Pak se ale všechno rozplyne. Jsme už každý někde jinde. Zamilovanost je pryč. Děkuji za všechny nádherné vzpomínky. Navždy zůstaneš v mém srdci.
(Mimochodem, trochu mi chybí ta část tvého já, která se tolik nestarala o vzhled a image. Chybí mi ten rošťácký kluk, co si na zahradě v teplácích pohrával s míčem…)

5) Mé internetové kamarádce
Byly jsme kamarádky? Doufám, že ano. Nikdy jsme se sice neviděly, ale to nevadí. Chci ti poděkovat, za to, žes mi podala pomocnou ruku. Moc tě obdivuju v tom, jak píšeš, máš úžasnou fantazii, Neznám nikoho jako ty, jsi neuvěřitelně záhadná osobnost. Pamatuješ, jak jsme plánovaly, že se uvidíme? Nevyšlo to, škoda. Teď na tebe nemám žádný kontakt, nevím co s tebou je, kde jsi… Nevím nic. Nestačila jsem ti, vždycky si byla o tři kroky popředu. Hodně štěstí do budoucna, věřím, že o Tobě ještě svět uslyší!

6)Mé spřízněné duši
Chci ti za všechno moc poděkovat. Vždycky mi poradíš, pomůžeš, vyslechneš mě a jako jedna z mála poznáš, že je mi mizerně nebo jsem zamilovaná, i když tvrdím opak. Denně mi zvedáš náladu. Kdykoli se ti můžu s čímkoli svěřit. Chci abys věděla, že kdykoli ti bude mizerně, můžeš se mnou počítat, jsem tu pro tebe, stejně jako ty pro mě. Jedině s tebou můžu rozvíjet své snílkovské já. Ještě jednou moc děkuju, má budoucí spolusedící. Obdivuju to, že si dokážeš stát za svým názorem a že se mnou vydržíš i ve chvílích, kdy mi totálně a naprosto hrabe. Mám tě strašně ráda!
PS: Víš o tom, že úplně bombasticky píšeš, kreslíš a máš obdivuhodnou fantazii, že jo?

7) Mé nejlepší kamarádce
Pamatuju si, jak jsem poprvé seděla u Tebe v pokojíčku a hrozně se před tebou styděla a bála jsem se, že si nebudeme mít co říct. Od té doby už pěkných pár let uplynulo a pořád si máme o čem povídat. Děkuju za nekonečné záchvaty smíchu, za puberťácké klábosení o klucích a za vše ostatní. Nikdy nezapomenu na naše blázniviny, díky kterým jsem vždycky utekla všem starostem. Děkuju za to, že jsi si zvykla na to, že absolutně nic neorganizuju, že všechno musíš vymýšlet a organizovat ty :D .Rozumíme si i beze slov ( a vyznáme se ve všech našich přezdívkách a šifrách) Obdivuju tě za tvé zdravé sebevědomí a talent. ( Jsi nejůžasnější fotografka/malířka/návrhářka na světě! :D ) I když budeš od příštího roku daleko, doufám, že to naše přátelství nezlomí. Nezapomeň na mě, já nezapomenu nikdy. Mám tě moc ráda!

8) Mým milovaným rodičům
Mám vás hrozně moc ráda. Vím, že občas odmlouvám a jsem protivná, ale nemyslím to zle, vždyť víte. Jsem strašně ráda, že mám vaši důvěru a vážně ji nechci nikdy zklamat. Miluju váš smysl pro humor a doufám, že jednou budu alespoň z poloviny tak dobrým rodičem, jako jste vy dva.

9) Bráškovi
Hádáme se, křičíme po sobě, "mlátíme se", smějeme se spolu, pomáháme si, jsme spiklenci i protivníci - jsme prostě sourozenci. Jsem ráda, že tě mám. ( Zvláště teď, kdy si konečně ve věku, kdy se s tebou fajn povídá) Mám tě ráda, bráško! ... a buď tak hodný a zavírej ty blbé dveře! :D

10) Osobě mně zatím neznámé
Miluji tě…

Co byste komu rádi řekli vy?

Kiara
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Antanie Antanie | Web | 19. července 2012 v 19:05 | Reagovat

Je to úžasné..
Já, děkuju.. :) Vždyť všecho víš.
To bráchovi je super :D
Cítím v tomhle řeťězáku velkou budoucnost :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama