Prosinec 2011

Veselé Vánoce!

24. prosince 2011 v 16:21 | Kiara |  Aktuality
23. prosince
A je to tady. Opozdilci dokoupili dárky, domy jsou uklizené a cukroví napečené. Domem voní cukroví a ve vzduchu je cítit ještě něco- neopakovatelná Vánoční atmosféra.
Letos to navíc vypadá, že Vánoce a snad i Silvestr budou opravdu na sněhu. Konečně. Letos sice nějak postrádám svoji Vánoční mánii a náladu, i tak se ale na dnešní večer neskutečně těším.
Vždycky mi připadalo, že už jsem zažila spoustu Vánoc a když jsem se nad tím pořádně zamyslela, zjistila jsem že těch Štědrých večerů bylo vlastěn jen 15 a z toho několik si vlastně ani nepamatuju.

24.prosince
Ale každé Vánoce jsou něčím speciální. I když máme stále podobnou výzdobu, stejné cukroví a tradice, každý rok je něčím zvláštní.
V době, kdy píšu tenhle článek, už taťka smaží ryby. Miluju tu vůnu, protože neodmyslitelně patří k Vánocům. Stromeček, nebo spíš obří strom už stohí zlatě nazdoben v rohu místnosti a leží pod ním balíčky s našimi jmény. Na stole je sváteční ubrus a venku bílý sníh- co víc si přát.
Tento článek jsme začala psát už 23.12. a původně jsme nechtěla rozlišovat co jsem v jaký dne psala,ale je tam pěkně vidět jak se moje Vánoční nálada mění.Psát článekdnes právě před Štědrým večerem je o hodně lepší, najednou už tu správnou vánoční atmosféru mám.
Šíleně rychle mi dnešek utíká. Koukala jsem na klasické pohádky, posílala Vánoční Smsky a nebo přála mým kamarádům skrze facebook a nebo osobně.
A teď zbývá než čekat. Zanedlouho to přijde. Celá rodina usedne k večeři,pak se rozbalí dárky a pak jako každý rok s trochou nostalgie někdo pronese: "A je po Vánocích, to to zase letos uteklo"

Přání
A tak ještě před tím než Šťedrý den opravdu pomine, chci vám popřát spoustu zdraví, protože to je to nejdůležitější. Štěstí, protože bez něj to nejde. Lásku, se kterou je život krásnější. A pohodu, která je zapotřebí skoro denně. Blogerům a blogerkám chci navíc popřát spoustu štěstí s jejich blogy, pevné nervy a spoustu originálních nápadů.
Ještě abych nezapněla- úspěchy ve škole, v práci, v soutěží- prostě ve všem.
Přeji vám, aby se vá msplnily všechna vaše přání a sny.
Zkráceně- Jen to nej nej nej!

Šťastné a veselé Vánoce přeje Kiara
(Hlavně pozor na kosti!)Nickyho rodina

14. prosince 2011 v 19:21 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek

Když vám vaše neoblíbená učitelka řekne, že jdete do kina na dokument, rozhodně nebudete skákat nadšením. Ani já neskákala. Čekala jsem další nudný film o naší Zemi nebo něčem podobném. I když jsem věděla, že o Zemi to tentokrát nebude, že tento film bude z prostředí druhé světové války, stále jsme čekala dvouhodinovou nudu.

Všechno nejlepší !

8. prosince 2011 v 16:21 | Kiara |  Aktuality

Tram-ta-da-dá!

Všechno to nějak rychle uteklo, a i když se to nezdá, tento blog dnes slaví své 1. narozeniny!
Musím říct, že přispívat tady mě nikdy nepřestalo bavit. Mým hlavním problémem byl nedostatek času a nápadů.
I svůj první blog jsem měla hrozně ráda a i když už na něho nepřispívám, nedokázala jsem ho smazat, protože si ráda pročtu své staré články a zasměju se. Tenhle blog mám ale ještě radši, protože je tady spousta mých myšlenek, povídek a vůbec veškeré mé tvorby.
Vzpomínám si na den, kdy jsem si sparkling-zone založila. Původně jsem chtěla aby se blog jmenoval pouze spark, (v té době bylo spark mým oblíbeným anglickým slovem) jenže jméno bylo zabrané, takže po několika marných pokusech o jméno trošku jiné, vznikla nakonec "jiskřívá-zóna"

Falešné přátelství

3. prosince 2011 v 17:03 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek

Přátelství. Jeden z nejdůležitějších citů, kterého bychom si měli vážit. Na tohle téma existuje snad tisíc citátů, které v sobě nesou část pravdy a ukazují nám, co to přátelství vlastně je.
Pro mě je přátelství důležité. Bez přátel bych si život neuměla představit. Nebudu vám tady psát, že pravý přítel vás vždy podrží a podobně, protože to není nic nového. Tenhle článek bude o tom, že ne vždycky je přátelství tak čisté a dokonalé.