Říjen 2011

Christopher Pike - Poslední upír

25. října 2011 v 15:39 | Kiara |  Books in my thoughts
Zdravím,
tuhle knížku už mám přečtenou poměrně dlouho a tak nějak jsem uznala, že bych o ní měla napsat.

Nikdo nezná její pravé jméno. Tahle neobyčejně krásná upírka si totiž říká různě. Její právě jméno je ale Síta.
Nikdo netuší, co je doopravdy zač a že po tomhle světa chodí už pět tisíc let.
Síta se narodila v indickém městečku a jako malá byla svědkem zajímavého obřadu, pří kterém se spousta věcí udělala špatně. A právě kvůli tomu je teď Síta ve velkém ohrožení. Napětí, romantika, smrtelné boje ani vtip v téhle knize opravdu nechybí.

Jak jsem se byla podívat na naše talenty

18. října 2011 v 18:04 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek
Ahoj,
dneska jsem měla možnost podívat se na pěvěckou soutěž Werk Anděl, která se každoročně v našem kraji pořádá. Bylo to skoro přes celé vyučování, takže jsem to prostě brala jako něco, díky čemu se uliju ze školy.
Přijeli jsme na místo kolem půl desáté a tak jsme měli ještě půlhodinu čas, než finále začne. Někteří podporovali naši spolužačku, která měla vystupovat, někteří uhýbali objektivu, kterým na ně mířili "novináři" a někteří prostě jenom hledali cestu na záchod...


Nehodící se škrtněte

11. října 2011 v 15:51 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek
Chcete znát tajemství?
-
Absolutně netuším o čem tenhle článek bude.
Jenom jsem strašně chtěla mít v nadpisu právě tohle. Proč? To taky nevím.

Bohyně drůbeže

8. října 2011 v 13:57 | Kiara |  +Jednodílné
Ahoj!
Po delší době zase jedna jednodílovka.
Vznikla vlastně jako úkol, který jsem posílala na jednu inernetovou stránku.
Měli jsme vymyslet boha/bohyni, přidělit ji schopnosti a vlastnosti a také ji proplést se vztahy již existujících bohů.

What's new?

3. října 2011 v 19:29 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek
Ahoj všichni !
(Ano, ano zdravím i tebe)

Nedávno jsem psala, že mám zase blogovací náladu. No věc se má takhle - Asi už ji zase nemám. Ale možná to bude spíš tím, že nemám čas. Ne fajn, čas má člověk vždycky, jen musí chtít. Takže ješětě jinak. Čas, který bych mohla věnovat blogu, využívám jinak. Dneska jsem třeba měla první lekci Zumby. Strašně mě to baví, má to rytmus a jde se u toho parádně uvolnit. Trošku mě mrzí, že letos už se nebudu věnovat Street dance, ale myslím, že je fajn zkusit něco nového.
Mám teď pár nápadů na povídky, tak mi držte palce, ať se mi to povede zrealizovat.
A co je u mě jinak ještě nového?
Moje sbírka kaštanů se opět rozrostla. (Přemýšlím, jestli už mi opravdu úplně nepřeskočilo, když jsme na výletě v Ostravě začala na nádraží sbírat kaštany...)
Nevzali mě do klubu snílků. Nebo teda spíše tenhle blog nevzali. Trošku mě to mrzí, to je jasné. Hlásila jsem se už po druhé a myslela jsem, že od minula jsme udělala docela pokrok. No zřejmě ne. Vytýkaný mi bylo halvně články, kzeré se týkaly lookletu. Jasně vím, že tyhle články nejsou moc textově obsáhlé, ale ty modely mi taky dalo práci vytvořit a musela jsme použít svou fantazii... Já vím, že je můžu smazat a přihlásit se znovu, ale já nechci. Chci tady přdávata svou tvorbu, mezi kterou tyhle lookleťácké modely též řadím.
Už jsem se zmínila, že jsem byla donucena na hodině informatiky založit další blog? Pfůů. Museli jsme si ho založit všichni na blogspotu. Prý na něj máme pravideně přispívat. Popravdě vůbec nevím, co tam zveřejňovat. Už tak trošku zanedbávám tenhle blog a teď mám přispívat i na další. Sparkling-zone je pro mě radost a ne povinnost. Ale ten druhý tak trochu povinností je. Nechci tam psát povídky, protože fakt nechci aby je četl náš učitel informatiky. Deníček si tam tím pádem nechci vést už vůbec. Zbývají mi už jen fotky a kresby, ale jelikož s blospoťáckým editorem ješět nejsem kamarádka, bude to docela zajímavé. Až ten blog trochu rozjedu, hodím vám sem odkaz.
Mám pocit, že už z klávesnice nic víc nevyťukám. Takže se mějte, ozvu se zase co nejdřív.
Kiara