Srpen 2011

Postavář- Victoria Lamour

30. srpna 2011 v 14:00 | Kiara |  Postavář
Zdravím
Máme tu další postavář. Tentokrát nám postavu zadala Hanell Nette Exinat.
Jak si s postavou poradila Ant se můžete podívat Tady a na to, co jsem vymyslela já se můžete kouknout v celém článku.

Letní dumání

25. srpna 2011 v 17:18 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek
Ahoj vespolek.
Ozývám se po týdenní odmlce *provinilý výraz* Absolutně jsme neměla co napsat, a tak jsem si řekla, že místo abych tady na sílu zveřejňovala článek o ničem, dám si radši pauzu.
O těhle prázdninách jsem si uvědomila, jak jsem nevděčná a jak nevím co chci. První polovinu prázdnin se modlím za hezké počasí a teď, když je konečně krásně, stejně sedím zalezlá doma a přeju si, aby se alespoň trošinku ochladilo.
Ale kdo mohl čekat takové extrémy? No řeknu vám rovnou já je teda nečekala. V tomhle nevyváženém počasí se vlastně ani nedá pořádně přemýšlet. Měla jsem totiž plán o prázdninách hodně psát a tvořit. Jenže pokud venku pršelo a bylo pod mrakem, na mě dopadla totální únava a lenost. V tomhle vedru zase nejsem schopna pořádně přemýšlet. Na mé blogové aktivitě se to hodně odrazilo. Během těhle dvou prázdninových měsíců jsem totiž zveřejnila úplně nejmíň článků.

Pes - přítel člověka

19. srpna 2011 v 12:27 | Kiara |  Fotky
Ahoj.
Od únoru u nás roli ochránce domu zastává štěně tibetské dogy - Soffi. Stačí jediný pohled do jejích hnědých oček a okamžitě se mi na tváři objeví úsměv. A stejně rychle mi ten úsměv zase zmizí, když vidím jak postupně rozhrabává zahradu,okusuje plot a podobně. Ale na to abych se na ni začala pořádně zlobit asi nemám, jsem holt moc měkká ^^

Tyhle fotky jsou focené když byla ještě taková malá. Aktuální fotky nemám, protože mám pocit, že čím je starší, tím těžší je ji vyfotit. Takže vás vše těch rozmazaných fotek ušetřím.

Postavář - Veronika Lísková

16. srpna 2011 v 14:00 | Kiara |  Postavář

Máme tu další postavu do Postaváře. Veroniku vymyslela Ant a já jsem měla za úkol vdechnout ji život... ;)

K.O.S. chemiků

13. srpna 2011 v 12:19 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek
Ahoj.
Je to skoro týden co jsem se neozvala. A co jsem vlastně dělala? Chodila do školy. Ano, zní to divně, ale dělala jsme to dobrovolně. V naší škole se totiž pořádal něco jako tábor. Tedy přesněji řečeno krajské odborné soustředění chemiků. Většina děcek tam spala, ale jelikož se soustředění konalo v našem městečku, my místní jsme stále pendlovali mezi našim domem a školou. Je legrační sledovat můj myšlenkový pochod v jednotlivých dnech...

Meg Cabotová - Mediátor: Krajina plná stínů

7. srpna 2011 v 11:55 | Kiara |  Books in my thoughts
(zdroj obrázku: ZDE)

Knížka je psaná z pohledu Susannah Simonové, sedmnáctileté dívky, která se právě stěhuje do Kalifornie. Susannah má zvláštní nadání - vidí duchy a může s nimi komunikovat. Jejím úkolem je zbloudilým duším pomáhat. Ve svém novém pokoji ji navíc přivítá pohledný duch Jesse. Ze začátku ji jeho přítomnost vadí, ale později za ni začíná být vděčná. Když nastoupí do nové školy, zjistí že její ředitel má stejné nadání jako ona a také, že ve škole pobývá duch dívky jménem Heather, která spáchala sebevraždu kvůli rozchodu se svým klukem. Z Heather se vyklube velmi agresivní duše, která v sobě objevuje velkou moc. Otázkou zůstává jestli Susannah dokáže Heather pomoc...

Postavář - Zoriana

2. srpna 2011 v 14:00 | Kiara |  Postavář

Mrzí mě, že se do postaváře nezapojujete. Těšila jsem se na vámi zadané postavy i na příběhy k již vytvořeným postavám. Možná vás žádná postava nezaujala, snad tomu bude jinak u Zoriany. Tuto postavu jsem vymyslela já a Ant ji "oživila"