Červenec 2011

Vzpomínky

29. července 2011 v 12:26 | Kiara |  +Jednodílné
Po delší době, jedna jednorázovka. Děsně zmatená, ani nevím, co jsem tím chtěla říct. Nevím jestli všechno pochopíte, ale buďte v klidu, ani já to nechápu. Jen jsem měla potřebu právě tohle napsat.
Předem se omlouvám za zmatenost příběhu.

Kruh podivna

28. července 2011 v 17:09 | Kiara |  kresby
Znáte ten pocit, kdy nutně chcete kreslit, vezmete do ruky tužku a prostě vůbec nepřemýšlíte nad tím, co kreslíte? Tohle je přesně případ vzniku tohohle obrázku, který neumím ani pořádně pojmenovat. Je kreslený tužkou. ( Nechápu proč to píšu, když vím, že byste to sami poznali. :))

Větrníky,krajiny,moře a další... ;)

26. července 2011 v 14:37 | Kiara |  Fotky
Ahoj.
V tomhle článku najdete slíbené fotky nafocené během mé dovolené. Vybrala jsem ty povedenější fotky, na kterých není žádný člen naší rodiny. Původně jsem myslela, že jich bude víc, ale skoro na každé byl bráška,taťka nebo mamka. Ty ostatní byli buď rozmazané, nebo jsem je tady prostě nechtěla dávat. Ze zhruba 200 fotek jsem vybrala jen devět.
Ještě pár obecných informací:

Foceno: Mobilem
Místo: Chorvatsko,Slovensko,Maďarsko


Zpátky doma ;)

22. července 2011 v 16:55 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek
Tak jsem zpátky. Byl to teda pořádný skok vrátit se z prosluněného Chorvatska do tohole sychravého počasí, ale jak se říká: "Všude dobře,doma nejlíp."
Ikdyž v mém pžípadě jsem si jako doma připadala i tam. Na místě, na kterém jsem byla letos, jsem byla už čtyřikrát.Poprvé jsem tam byla v sedmi letech. Když jsme tam dorazili, měla jsem pocit, že znám každičký kámen a všechno na mně působilo neuvěřitelně známě. Připadalo mi, že se tam vůbec nic nezměnilo. Přišli nás přivítat usměvaví lidé, kteří apartmány vlastnili. Během pár dní jsem zjišťovala, že k nějakým změnám přecejenom došlo. Bohužel to nebyly jenom veselé změny. Ovšem k těm radostnějším patřil i fakt, že domácí měli nového psa. A já, která se cizích psů naprosto a vždy bojím, si ho oblíbila! Byl to kříženec vlčáka a rotvajlera, když jsem se to dozvěděla, myslela jsem, že celou dovolenou raději nevylezu z pokoje. Nakonec se Maxík ukázal jako úžasně poslušný a hodný pes.
Moře, které bylo od našeho apartmánu vzdálené jen několik metrů, bylo mnou navšěvováno vlastně pořád. Miluju vodu. Právě v moři mě napadlo několik námětů na povídky - zkusím aspoň některý zrealizovat.


Postavář- Amálie Slunná

19. července 2011 v 14:00 | Kiara&Antanie |  Postavář
Ahoj.Minule jste mě trošku zklamali. To opravdu nemáte ani trošku fantazie? Těšila jsme se na vaše roznorodé příběhy a pestré obrázky. Nic. Můžete to samozřejěm ještě napravit. Tady je odkaz k minulému Postaváři, tam si přečtete co a jak.
Teď tu máme postavu do postaváře. Tentokrát ji zadávala Ant a já se ji pokusila oživit....


V hlavní roli CD

16. července 2011 v 15:00 | Kiara |  Fotky
Ahoj, tohle je další z přednastavených článků. Jedno odpoledne mě přepadla chuť fotit a dostala jsem bláznivý nápad fotit cédéčko. Různě jsem k němu aranžovala věci a vznikla opravdu spousta fotek. Vybrala jsem ty poveděnější a tady jsou...Looklet models 07

14. července 2011 v 15:00 | Kiara |  looklet
Poznámka: Článek je přednastavený- Momentálně jsem v Chorvatsku

Přemýšlela jsem jaký je můj styl oblékání a dospěla jsme k názoru, že styl nejspíš nemám. Prostě nosím věci, které jsou pohodlné. Nejsem na žádné extravagantní ani vyzývavé kousky. Sukni nebo šaty na mně uvidíte minimálně. Modely, které vytvářím nejsou dorazem mého stylu. Většinu ze svých looku bych si an sebe asi nevzala. Dnes vám ukážu mé tři nejnovější loooky...
Bílá pastelka

12. července 2011 v 15:00 | Kiara |  Básně
Poznámka: Tento článek je přednastavený - momentálně jsem v Chorvatsku ^^

Měla jsem chuť poskládat nějakou básničku. Myslím, že vytvářet básničky rozhodně není má silná stránka, ale svým způsobem mě to dost baví.
Jak mě napadlo psát zrovna o Bílé pastelce? Netuším, možná jsem se nechala inspirovat svým pouzdrem ležícím na stole....

Anne Franková - Deník

10. července 2011 v 10:22 | Kiara |  Books in my thoughts

Zdravím, dlouho jsem se neozvala,že? Dělala jsem spoustu jiných věcí - užívala si pěkného počasí, dokupovala věci na dovolenou a v neposlední řadě jsem četla tuto knížku.
Knížku, která byla deníkem židovské dívky Anne Frankové, která se v období druhé světové války schvovávala se svou rodinou a dalšími čtyřmi lidmi v úkrytu. Knížka popisuje život ve skrýši, denní hádky i vývoj samotné Anne. V knize najdeme všechno. Byly chvíle, kdy jsem prožívala strach ze vloupání spolu s osmi ukrývajícími se. V knížce se ale najdou i romantické a veselejší chvíle. Anne měla na svůj věk úžasné myšlenky a názory. Měla tolik cílů a snů,..
Rodina se skrývá od roku 1942 až do roku 1944, pak je jejich úkryt odhalen a jejich životy končí v koncentračních táborech. Zemřeli i dva z jejich křesťanských ochránců. Jediný, kdo přežil byl Annin otec, který později vydal tento deník a snažil se šířit jeho poselství.


Postavář - Nancy Sondag

5. července 2011 v 14:00 | Kiara&Antanie |  Postavář


První Postavář je tady. Tentokrát jsem postavu zadávala já a Ant postavě "vdechla život". Pojďme se na to podívat.


Na zahradě prarodičů

3. července 2011 v 10:52 | Kiara |  Fotky
Nedávno jsme byli u babičky a dědy. Když jsem se začala trochu nudit, vytáhla jsem mobil a začala fotit. Vznikla spousta podivných fotek trávy z různých úhlů,několik fotek mých bot a pak pár normálnějších fotek. Právě z těch normálnějších fotek jsem pár vybrala. Takže, tady jsou...