Jsem zpět ;)

13. května 2011 v 13:39 | Kiara |  Aktuality
Tak jsem zpátky - živá,zdravá,ale děsně unavená ;) Vrátila jsem se z třídenního pobytu pořádaného školou. Moc jsem toho nenapsala a chata navíc leží v kopci,do kterého jsme museli několikrát šlapat pěšky,takže není divu,že sotva držím oči otevřené. Koho by zajímalo jak jsem se měla a co že jsem vlastně ty tři dny dělala může kouknout do celého článku ;)
První den nás čekal výlet po krásách našeho (Moravskoslezského) kraje. Navštívili jsme tedy skanzen v Rožnově,Štramberk (Miluju štramberské uši),technické muzeum v Kopřivnici a Pustevny,kde jsme se koukli i na sochu boha Radegasta. Oběd nikomu nechutnal a pak když nám přinesli čistou vodi,někoho napaldo nasypat si do ní sůl a pěpř a jelikož se to zdálo jako dobrá nápad,udělali to všichni. ^^Jako snad na každém výletě byla největší legrace v autobuse.Však to znáte ;) Pak nás opustili čeští sedmáci a pokračovali jsme už jenom my (osmáci) a děcka z Polska a Slovenska. Myslím,že jsme si moc nesedli. Možná to bylo i tím,že jsme si mnohdy nerozuměli. Například když jsem řekla : Vyšlo nám docela dobré počasí,že? A polská holka,které jsem to říkala nechápala,co znamená slovo počasí. Moje kamarádka se chopila vysvětlování: Buď je slunce a nebo déšť... A ikdyž bydlím v kraji,kde spousta lidí mluví nářečím (Polsko-česky) s Poláky jsme se prostě nemohli domluvit. Se Slováky to bylo lepší,ale s těma jsme zase nevěděli o čme se bavit,jelikož byli všichni o 3 roky mladší a navíc měli příšernou učitelku. Večer se konala "diskotéka" a právě ona slovenská učitelka ji nějak kazila. Nejdříve rozsvítila všechna světla,abychom prý na sebe lépe viděli a potom nám začala vymýšlet tance,které máme tancovat. Kdo mohl,tak se tajně vypařil pryč.
Druhý den nás čekala exukrze po naší škole což bylo trochu divné,protože my,kteří tuhle školu navštivujem každý den jsme se trochu nudili. Nakonec nám ale dovolili jít si zaplavat do školního bazénu. Následovala prohlídka stáje a dobrovolníci se na koni mohli i projet. A pak se jelo na mléčnou farmu Netis. Její majitel nás pak vzal i na prohlídku takové jaho "minifarmy". Chová kamzíky,psa,rybičky,papouška,pštrose a dokonce i klokany.
Večer jsme si šli s kamarády zahrát bowling a pak jsme měli v plánu slézt se na jednom pokoji a sledovat hokej. Do první třetiny šlo všechno podle plánu,ale pak jsme opět museli absolvovat diskotéku s rozvíceným světlem a předurčeným tancem.
Dne ráno už na nás čekalo jen balení a odjezd zpátky domů. Byli ot nezapomenutlené tři dny odpočinky a zábavy. Vůbec se netěším až v pondělí zase budu sedět v lavici a učit se... ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Antanie Antanie | Web | 13. května 2011 v 14:01 | Reagovat

^^
To je dobře, že jste se měli dobře ;D :)

2 noliel13 noliel13 | 13. května 2011 v 14:12 | Reagovat

[1]: bereš mi slova zúst:))

3 usinkablog usinkablog | Web | 13. května 2011 v 16:59 | Reagovat

tak to ti věřím že se netěšíš do školy..:D

4 Brita Brita | E-mail | Web | 16. května 2011 v 18:03 | Reagovat

No, já se na pět dní vypařila do Říma, ovšem už jsem zase zpátky. Školní výlety byly, jsou a budou pravděpodobně jedny z nejnezapomenutelnějších (...uf to je teda slovo) zážitků, které člověk zažije.
Netušila jsem, že jsi osmák. Já taky :D, tedy spíše tercián.
Na Moravě (velice detailní popis, není-liž pravda?) máme chatu a pokaždé se jednou povinně na Pustevny podíváme. Z minulého roku jsem si odtamtud přivezla kovbojský klobouk, ale to je vedlejší...
Taky bych se raději dívala na hokej, než tancovala předepsané kreace :D. Tancování mě totiž nijak moc nebere.
PS: Na tu "minifarmu" bych se docela ráda podívala. Zajímalo by mě, jestli jsou pštrosi útoční...
PS2: Díky za pěkný komentář :)

5 Kiara Kiara | Web | 16. května 2011 v 18:14 | Reagovat

[1]:[2]:
Jsem ráda,že vy ste rády,že já jsme byla ráda :d

[3]: Jo jo,kdo by se těšil :D

[4]: Řím musí být nádherný. Já si an Pustevnách nekoupuila nic ani nevím proč :D
No my jsme se nakonec vypařili a třetí třetinu dokoukali :D
PS: Mě by to taky zajímalo,ale nebudu radši snažit to zjišťovat :D
Pss: Nemáš za co,i já děkuju ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama