Pár (ne)užitečných informací ^^

22. února 2011 v 19:03 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek
Ahojky :)
Tak dneska jsme museli do školy na ráno (6:45) Měli jsme totiž dělat laborku.Pff...Ale vstala jsem,šťastná,že všechno stíhám. No jenže pak nám tak trošku zdechlo naše autíčko. Dakže jsem přišla později.S mou spolusedící,jsme se na druhý pokud dohrabali k výsledku,který nám měl vyjít. (Název laboratorní práce: Určení měrného skupenského tání ledu,kdyby to teda někoho zajímalo )
Během dne jsme pak měli taky dvouhodinovku Volby povolání,kde nás učitel nechal jako obvykle opsat  dvě stránky z učebmice a ze zadaných povolání udělat tabulku našich preferencí :D ;)

Mimochodem znáte PPP odpověď? Nejspíš ne, je to totiž můj vynález
Je to odpověď na otázku Proč? Protože,prostě,proto :D Zkráceně tedy PPP.
Kdyby někoho zajímalo jak se mám, tak jo mám se fajn, místami s přeháňkami a ojediněle se vystkytnou mlhy zastiňující mé rozumné uvažování.
Mmm.. Díky strýčku Seznamu (Seznamovi?!) jsem se dověděla,že první klonovaná ovce se jmenovala Dolly. Fájn,už to víte i vy ;)

Tyhle všechny informace nejspíš neobohatily váš život a určitě by jste bez nich dokázali žít,ale prostě jsem měla silné nutkání podělit se o ně s vámi.

Jaký jste měli den vy?
No nic mějte se hezky;)
Vaše Kiara myslící si osobě,že je králem Země-nezemě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lejlik Lejlik | Web | 22. února 2011 v 19:54 | Reagovat

PPP :D to začnu používat :D informace o Dolly můj život obohatila, bo tyhle věci mi přijdou děsně zajímavé :D a jméno Dolly je hezkéé! :D

2 noliel13 noliel13 | Web | 23. února 2011 v 10:07 | Reagovat

Jakmile jsi se zmínila o laborkách, udělalo se mi špatně, protože laborky NESNÁŠÍM! Dostala jsem z nich 4, nejhorší známku ze třídy a nechápu, co je těžký na tom, že mám strčit plynovej kahan pod nádobu, strčit do ní teploměr a pak to vylít do studený vody a opět teploměr xD JInak, mám se fajn, mám celej týden jarní prázky:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama