Únor 2011

Mix fotek

28. února 2011 v 16:33 | Kiara |  Fotky
Zdravím. Omlouvám se,že včera ni nepřibylo a že jsem přes víkend nepřidala slibovanou další část Aliciných zážitků. Nenohla jsem se totiž spojit s Ant.

Dneska vám sem opět přidávám pár mých fotek. Opět jsou foceny mobilem.
Celý článek.. ;)
I am so tired ^^

26. února 2011 v 18:14 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek
Ahoj ^^
Jsem naprosto unavená. Vrátila jsem se z dvoudenního soustředění. Spaly jsme ve spacácích,ale žádná z nás nemohla usnout. TAkže jsme ot vzdaly a do čtvrt na pět jsem si povídaly. Pak někdo dostal úžasný nápad a zhasl, pak utichlo i naše šeptání a všechny jsme usnuly.Ale v osm byl budíček a před námi den plný tancování. Ale přežila jsem a tancovala až do poslední chvíle. =)
Doma mě čekala skvělá novinka - taťka přivezl štěňátko. Je to fenka tibetské dogy. Dali jsme ji jméno Soffi, myslím,že se k ní úžasně hodí. Chvilku neposedí a pořád někde šmejdí. Zbožňuju ji ;)
Zítra mě čeká rodinná oslava,nějak na ni nemám náladu,ale nejspíš by nebylo vhodné kdyby se ji oslavenec nezůčastnil;) Taky se zítra můžete těšit na další část našeho projektu s Ant- tedy další díl Aliciných zážitků.

Jak jste se měli vy?
Good night and sweet dreams =)
Nejspíš už si vážne půjdu lehnout^^

Vaše ospalá Kiara

Fotky- Flowers

24. února 2011 v 19:02 | Kiara |  Fotky
Tak historicky první příspěvek do rubriky Fotky.
Nejsem žádný fotograf,ale baví mě to ;)
Tyto fotky jsou foceny mobilem.
Prosím nekopírujteje ani je nevydávejte za své ;)
Celý článek ...

Nová administrace ;)

23. února 2011 v 15:49 | Kiara |  Aktuality
Páni! Koukám,že blog prošel změnou ;)
Je to pěkné,celkem přehlednéí,ale chvíli potrvá než si zvyknu ;) Je to jako s novým vzhledem na facebooku,nejdřív si nemůžeš (nechceš) zvyknout,ale pak se ti to zalíbí a ani ti nepříjde,že to kdysi bylo jiné ;)
.
Editor článků,rozbalovací menu - paráda!
Rubriky podle abecedy? Mmm, nevím některým to může rozhodit jejich systém.
Tlačítko Reagovat u komentářu- Zmizelo. A to mě hodně mrzí,protože to byla skvělá věc :/ ALe reagovat na komentáře jde stále. Stisknete Alt + F a pak zadáte číslo komentáře a pak Alt+G (Pro ty nechápavé, to plus nemačkáte)
V editoru článku mi taky chybí tlačítko na odkazy - Možná jsem slepá,ale já ho prostě nevidím :D
(Dodatečná poznámka :Už jsem na to přišla...Vedle talčítka pro celý článek je takové šedé tlačítko. Něco napište, označte to a pak vám na tlačítko půjde kliknout a dál to už pochopíte ;) )
.
Všichni si tady najdou plusy i mínusy téhle změny. Ale myslím,že jedocela povedená ;)
Všechny změny, novinky a názory najdete  tady
A jak se změny líbí vám?
Kiara

Pár (ne)užitečných informací ^^

22. února 2011 v 19:03 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek
Ahojky :)
Tak dneska jsme museli do školy na ráno (6:45) Měli jsme totiž dělat laborku.Pff...Ale vstala jsem,šťastná,že všechno stíhám. No jenže pak nám tak trošku zdechlo naše autíčko. Dakže jsem přišla později.S mou spolusedící,jsme se na druhý pokud dohrabali k výsledku,který nám měl vyjít. (Název laboratorní práce: Určení měrného skupenského tání ledu,kdyby to teda někoho zajímalo )
Během dne jsme pak měli taky dvouhodinovku Volby povolání,kde nás učitel nechal jako obvykle opsat  dvě stránky z učebmice a ze zadaných povolání udělat tabulku našich preferencí :D ;)

Mimochodem znáte PPP odpověď? Nejspíš ne, je to totiž můj vynález
Je to odpověď na otázku Proč? Protože,prostě,proto :D Zkráceně tedy PPP.
Kdyby někoho zajímalo jak se mám, tak jo mám se fajn, místami s přeháňkami a ojediněle se vystkytnou mlhy zastiňující mé rozumné uvažování.
Mmm.. Díky strýčku Seznamu (Seznamovi?!) jsem se dověděla,že první klonovaná ovce se jmenovala Dolly. Fájn,už to víte i vy ;)

Tyhle všechny informace nejspíš neobohatily váš život a určitě by jste bez nich dokázali žít,ale prostě jsem měla silné nutkání podělit se o ně s vámi.

Jaký jste měli den vy?
No nic mějte se hezky;)
Vaše Kiara myslící si osobě,že je králem Země-nezemě

Aliciny zážitky- Tajemství

20. února 2011 v 16:56 | Kiara |  Aliciny zážitky
..

Ahoj. Kdysi jsme s Ant vymysleli takový projekt. Zadaly jsme si téma a napsaly na něj příběh.
Už se nám pár těchto příběhů nahromadilo a rozhodly jsme se,že je hodíme na blog.
PS: Ty příběhy jsou asi rok staré,takže na to berte ohled :D ;))
Jako první tu máme téma Tajemství. V celém článku si můžete počíst ;)


Winter is back and I'm only sleeping

19. února 2011 v 11:00 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek

Dneska ráno jsem se přišourala k oknu,odhrnula žaluzie a uviděla bílý poprašek všude,kde jsem se podívala. Počasí se nějak nemůže rozhodnout,jestli už začne Jaro nebo jestli  vládu zatím přenechat Zimě.
Ani já se nemůžu rozhodnout, jestli bych radši jela lyžovat a nebo se šla projít a vdechovat tu jedinečnou vůni jara. Zatímco včera bylo krásně,dneska je opět zima a navíc je všude mlha. Dokonale ospalé počasí. Sleduju vločky jak si líně padají k zemi a nechávají se vláčet větrem,občas do toho přejede auto,pustím si pomalou,chytlavou písničku a už usínám.Není to,ale takové to usínání,kdy nutně potřebujete spát. Ne,tohle usínání,je propadání do naprostého nicnedělání a celková únava mysli :D Znáte to,ne?

Btw, ta písnička na začátku článku se jmenuje I'm only sleeping,zpívá ji  Beatles. Včera nám ji pouštěla naše angličtinářka a myslím ,že se dokonale hodí k nadpisu a mojí celkové náladě.


♫ ♪ Please, don't wake me, no, don't shake me
           Leave me where I am, I'm only sleeping ♫ ♪


xTeen aneb Nežebráš-nevyhraješ....

18. února 2011 v 18:53 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek
Ahojky. Tak jsem jako obvykle seděla na fejsu a pak to začalo: Kamarádkám "xteeňáčkám" zkončilo jedno kolo hlasování a začalo další. A co to znamená pro mě? Že mě začne polovina holek bombardovat prosbama o hlasy. A novinkou jsou i prosby typu :
Ahoj prosímtě okomentuješ mi fotku v líbí se mi?
Stačí jenom smajlík,ale hlavně něco napiš ,mě to přičte body.

Tak tohle mě dostalo.
Má ten xteen smysl? Teď už nemá!
Sama jsem kdysi na xteenu "soutěžila", jenže celá ta soutěž spočívala v tom,že pokud člověk nežebral o hlasy prostě prohrál.

Je to lidmi?
Jo je,protože xteen,byl myšlen dobře. To jenom lidi, neodkážou prohrát a tak se to zvrtlo. Holky (ale nejenom ony) byly pro vítezství schopné udělat všechno. Začalo to jen tak nenápadně. Někomu hlásneš, napíšeš komentář (Oplať prosíím) a čekáš. Jenže to nestačilo,někteří hlasy neopláceli,takže se ani jim nevyplatilo hlasovat. Pak přišlo "vyhrožování" typu : Hlásneš mě - hlásnu tobě.. Hlásneš vedle-udělám to samé ... A pak už to jelo... Odkaz na zdi na facebooku,ICQ,Skypu.... jenže an iot nestačilo a teď  se odkaz s duelem psoílá každému  "kamarádovi" do chatu na fejsu,ICQ,skypu... No prostě všude.
Ano samozřejmě ina xteenu se najdou lidi,kteři v sobě mají ještět apsoň špětku rozumu a hrajou  Fair play, ale je jich jen malá hrstka....

Ale víte co je nejlepší? Když vám někdo pošle odkaz s textem : Pls hlásni, strašně těžký duel.... Fájn ,takže jako správná kámoška jdete hlásnou a zjistíte že dotyčná,která vám to poslala vede 700 x 136.... Ach ano, naprosto těžký duel... 
A na otázku Proč žebráš o hlasy když vyhráváš?
Odpoví:  Nudím se :D Proč?

Tohle už mě dokáže vytočit teda hodně. Ještě s tím dodatkem Proč? ... Proč asi. Všem to leze na nervy,když jim milionkrát za den chodí zprávy o tom, jak někdo nutně potřebuje hlásnout....
Divím se že je to vyžebrané vítezství teší. Ale víte co? Ať si tu falešnou  výhru užijou.....

Kiara

Člověče,nezlob se!

16. února 2011 v 14:59 | Kiara
 My lidé jsme přesně jako ty figurky u stolních her. Každá figurka má jinou barvu,má své území,ale všechny figurky jsou vyrobeny ze stejného materiálu a mají stejný cíl: vyhrát tuhle hru! Stejně jako my - vypadáme rozdílně,žijeme na různých územích,ale přece jsme všichni lidé!  Vždyť nezáleží na barvě pleti nebo národnosti... nebo snad ano?
 Když se řekne,že určitá menšina například krade,lže nic nedělá a je agresivní,nikdy to nemůže být pravda. Nemůžeme odsuzovat všechny. A možná právě tímhle odsuzováním,podněcujeme lidi,kteří by byli jinak slušní a v pohodě k tomu,aby se stali výtržníky.
  Jak k tomu přijdou třeba úplně malé děti,které vůbec neví proč jim ostatní nadávají a pomlouvají je. Nechápou co se děje. Začnou mstít?!
  Věřím,že spoustě lidí tyhle menšiny (nebo národnosti) prostě nejdou podnos. Tak si myslete co chcete,ale než začnete urážet člověka,kterého neznáte, zamyslete se jak by bylo vám. Jenže v téhle době tuhle větu můžete říkat pořád a s nikým to ani nehne. Možná si třeba řekne,že je mu se to nemůže stát. Lidé jsou totiž plní předsudků a soudí vždycky určitou skupinu lidí a ne každého zvlášť.
   Kdybyste byli někde v cizím městě a potřebovali by jste se zeptat na cestu, tak je jasné,že se zeptáte člověka,který je vám sympatický. Ale třeba bude protivný a neodpoví vám. Nikde už není nikdo jiný.Pak uvidíte například roma. Zeptáte se ho? NE?! Budete radši bloudit,než abyste se zeptali JEHO? Fajn,možná vám neodpoví,ale tu jistotu odpovědi nemáte u nikoho. Nebuďme povrchní a předpojatí.
   Dává mi hodně práce abych se držela svého názoru a nepodléhala okolí. Nesoudím nikoho koho dobře neznám. Co nám vůbec dovoluje říkat o někom že je lepší než ten druhý?To jací jsme,nezávisí přece na barvě pleti,národnosti ani náboženství.
   Těm,kteří zarytě věří že všichni jedné rasy jsou špatní,tenhle článek příjde zbytečný. Snad aspoň někdo otevře oči. Chováme se jako malé děti,kteří si myslí,že na  tomhle pískovišti jménem Země není dost místa pro všechny.....

NormalyGirl mi hodnotila blog ;)

15. února 2011 v 20:25 | Kiara |  Aktuality
Tak u Normaly Girl si teď nově můžete nechat ohodnotit blog. I já jsem si ho nechala ohodnotit a takhle jsem dopadla:

První dojem : Velmi dobrý..Líbí se mi sladěnost barev :) A vlastní výroba designu 9/10
Desing:  Krásný,ocenuji to že jsi ho dělla sama..Znoda opakuji krásná sladěnost  barev :) 9/10
Originalita názvu blogu:sparkling-zone..To se mi moc líbí..Obdivuju že po tolika blogách mšá ještě nápady na takový super název 10/10
Originalita přezdívky: Kaira - jo taky pěkné :) 8/10 
Články: Ty jsou prostě skvělé... Krásně píšeš prostě úžasné :) 10/10
Menu:Moc se mi líbí ty oválky 9/10
Aktivita na blogu jejím: Mohla by být větší ikdyž já mám co řákat ale i tk dávám 7/10
Aktivita na blogu mém : Skvělá!Na ty párty chodíš skroo jediná každá článek to tvůj koment..super 10/10

Celkem : 72/80
Skvěléé :)

Myslím,že hodnotila spravedlivě,možná až moc mírně =) Jen u té přezdívky má přehozené písmenka,ale ot je jedno ;)
Každopádně ji moc děkuju ;)

Hodnotila podle vás dobře? Jak by jste hodnotili vy? ;)

Soundtracky Street dance 3D;)

15. února 2011 v 20:16 | Kiara |  Music
Ciao (=italsky Ahoj)
Zase sem přidávám nějakou tu hudbu ;) Tentokrát Soundtracky z filmu Street dance 3D =)

Sama chodím druhým rokem na  kroužek street dance a strašně mě to baví ;)

Písničky v celém článku ;)Neobyčejně obyčejný svátek --♥-->Valentýn

14. února 2011 v 18:02 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek
♥

Bonjour ;) Dneska máme 14.2. a máme tu (některými dlouhoočekávaný) Valentýn.
Jakuž jsem nedávno psala, já ho moc neslavím. Ale i tak ve mně dneska něco doufalo,že bych mohla dostat aspoň blbé lízatko :D ( Ach ta naivita)
   Když jsme ale u takových dárků, teď jsem si vzpoměla jak jeden spolužák koupil mě a asi dalším sedmi holkám na začátku roku růže. Každé jednu. Proč? Těžko říct... Jednou jsme se o takových věcech bavily a on řekl,že nám nějaké kytky koupí. Myslely jsme,že to říká jenom z legrace,ale on nás ještě odpoledne odchytil a každé nám dál do ruky růži. A my? Tupě jsme zíraly na něho a hned zas na růže. Tehdy se spolužák opravdu překonal ;)
   Dnes jsem ale nedostala ani květinu,ani nějakou tu valentýnku. Nějak mi to ale nevadí. =) Dnešek byl pro mě tedy den jako každý jiný. Původně jsem chtěla napsat nějaký příběh s vylentýnskou tématikou,ale kromě takových těch okoukaných slaďáren mě nic zajímavého nenapadlo. Takže se budete muset spokojit s tímhle článkem.
   Jak jste tenhle svátek prožili vy? Slavíte to nějak? Dostali jste nějakou pozornost od tajného ctitele a nebo váš den proběhl úplně normálně? Vaše valentýnské i nevalentýnské zážitky z dnešního dne klidně piště do komentářů,budu jen ráda ;)


 Kiara

Skvělá párty u NormalyGirl

13. února 2011 v 17:11 | Kiara |  Aktuality
Zdravím =) Omlouvám se že jsem celý den nic nepřidala,ale byla jsem mimo PC.
TAk zítra máme sv.Valentýna= den všech zamilovaných. Ve vzduchu už se vznáší láska♥... která se mielegantním obloukem  vyhýbá ;)
Já nějak Valentýn neslavím za 1. Nemám s kým a za 2. Ten svátek jde tak nějak mimo mě ;)

Ale myslím,že tohleto zamilované období je fájn a u NormalyGirl je Valentýnská párty. Najdete tam spoustu věcí ,které se zítra můžou hodit a ještě si můžete zasoutěžit.... Takže se určitě podívejte na její blog -Sem

Kiara

Neverending night

12. února 2011 v 11:36 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek
Dobré ráno,teda spíš poledne . Jak se vám dneska spalo? Me hrozně... Tohle byla ta nejdelší noc jako jsem kdy zažila :D
Ooo

Celou noc foukal vítr a lilo. Asi v 1 ráno jsem se probudila. Poslouchám co se tam venku děje. Najedou rána. Přijdu k oknu,přes žaluzie ale nic nevidím.Roztáhnu je,ale stejně nevidím nic,protože venku je tma jako v pytli. Takže si zase lehnu do postele a snažím se usnout.
Venku začne něco vrzat,takže se opět přišourám k oknu. Zrovna projíždí nějaké auto,takže od jeho světel vidím,že nám vítr rozrazil vrata a ty se teď se skřípěním houpají tam a zpátky. Stojím u okna a v polospánku poslouchám vrzání. Začíná mi být zima na nohy. Podívám se na hodiny-2:15. Zase si lehám do postele. Začínala jsem usínat. Zase se ozvala rána. Brácha do něčeho narazil. Poslouchám jeho kroky, jde dolů. Za chvíli se zase vrací nahoru. Rána. Brácha zase do něčeho narazil.
Ležím v posteli. ZAčínám mít hlad (xD), Kouknu na hodiny- 2:45. Přemýšlím jestli jít dolů pro něco k jídlu. Strašně dlouho tam jenom ležím  a rozhoduju se. Vstanu. Ale u dveří si to rozmyslím a jdu zase zpátky. Kouknu na hodiny- 3:15. Snažím se usnout. Dostanu  žízeň. Jdu se napít.  Strašně se rozprší.Přemýšlím jestli bych neměla zavřít ty vrata, Kouknu z okna,ale nic nevidím. Jdu si zase lehnout. Usínám. Vrata zase začnou vrzat a já lituju že jsem je nešla zavřít. Kouknu na hodiny-4:05
Napadne mě že teď už nemá cenu usínat. Přemýšlím,že is zapnu počítač nebo se půjdu dívat na telku. Všechno zavrhnu,dlouze zívnu a snažím se usnout.  Slyším kroky, někdo otevřel vdhcodové dveře. Pak ticho. Za chvíli zase někdo dveře otevře a zase slyším kroky. Byl to taťka - šel zavřít ty uvrzané vrata. Kouknu na hodiny - 4:15.
Rozhodla jsem se že, ať se stane cokoli na ty hodiny se už nepodívám. Začíná zase strašně foukat. Povědomá rána. Zase nám nejspíš rozrazilo vrata xD. Ale je mi to úplně jedno,snaží mse usnout. Slyším pravdidelné vrzání vrat. Ale je mi to jedno. Konečně usnu.

Rána jsem se probudila kolem půl desáté- Naprosto unavená :D Tohle byla opravdu naprosto úžasná noc :D

Je to jen na nás

11. února 2011 v 11:35 | Kiara |  témata týdne
Myslím,že každý má svůj vlastní smysl života. Pro někoho je to dobře vychovat děti a pro někoho třeba procestovat celý svět.
Každý si prostě najde něco proč žít a co ho bdue naplňovat radostí.

Pesimista sice řekne,že smysl života je k ničemu, protože skončí vždycky stejně. Navíc celý život je jen o bolesti. Po něčem pěkném skoro vždy příjde i něco hrozného.... (První láska-->první zklamání, Manželství-->hádky--->rozvod) A všude jen násilí,podvody,intrikya lži.
=)


Pesimista má vlastně pravdu. Ať za svůj smysl života považujete cokoli,vždycky projdete cílovou páskou s nápisem smrt. Ale třeba po smrti všechno to zklamání a bolesti ,které člověk musí přežit, budou odměněny.


Samozřejmě že život je plný překážek.Ale mnohdy si tam ty překážky dáváme sami. Ale přemýšlejte,kdyby byl celý život jen procházka růžovým sadem,ve kterém by se nedělo nic zajímavého,byla by to nuda. A časem by se i v takovém rajském životě objevilo násilí ,kriminálncví a podobně,protože lidé by z nudy neměli co dělat.

Měli bychom si život užívat, snažit se řeši problémy, najít si nějakou tu radost proč žít,ten náš smysl života a snažit se prožít život naplno abychom,když budeme přetrhávat už zmíněnou cílovou pásku,abychom si mohli říct že jsme měli krásný život=)


Kiara

Nový desing =)

9. února 2011 v 13:58 | Kiara |  Aktuality

Tak je tady nový desing.
Tentokrát je všechno spatláno mnou ( Taky to tak vypadá :D)
Docela se mi líbí ty barvy ;)
Celková spokojenost? - 88%procent

Líbí se vám?

Módní návrh od Dominikisek

9. února 2011 v 10:17 | Kiara
Nedávno jsem si na blogu dominikisek.blog.cz nechala udělat módní návrh :)
ZAdala jsem jak by měl vypadat a ....
=)
.... to je on ;) Opravdu se mi mooc líbí ;)
I vy si takový můžete objednat TADY

Moc za něj děkuju ;)

Tisíc a jedna noc

8. února 2011 v 11:12 Nezadržitelný tok myšlenek

Ahojky.^^
Tak tahleta turecká telenovela teď běží na Nově i na Markíze...
Jasně určitě bylo na čase zase dát na obrazovku něco podobného,ale dávat to každý den v hlavním vysílacím čase? ( Teda pardon v úterý a čtvrtek to hraje až 21:20 a v sobotu a pátek to nehraje,ale zato v pondělí a ve středu hrají dva díly)


Na premiérový díl Tisíce a Jedné noci se dívalo 1,341 miliónu diváků.

V Anketě jak se líbil první díl lidé odpovídají jen pozitivně...


.... Kdežto na Novinky.Cz se většině lidí telenovela nezamlouvá....

Přehled:

Dívalo se a dívat se bude- 9,9%
Dívalo se,ae už se dívat nebude- 5,1%
Dívalo se na jiný program: 65,6%
Na televizi se nedívalo : 19,5 %

Já osobně jsem se nedívala. Viděla jsem jen chvilkové útržky,ale moc mě nezaujaly.
A doufám,že vysílání tolikrát týdně,časem vymizí,že je to jenom na úvod.

Kdo se ale na první díly seriálu díval a vychvaluje ho až do nebe je můj děda. Ten je z toho naprosto unešený :D

Nějak mi ot celé připomíná problém Krásné.cz --> většina lidí tuhle stránku odsoudila. Důvod? Přehnaná reklama,stránka byla všude kam se člvěk podíval.
A to samé nejspíš platí i u Tisíce a jedné noci, protože každý den na nás  čekají Šeherezáda s Onurem a jejich dvoření,hádky, rozchody,příchody....A myslím ,že čase mto začne lidem lézt na nervy.

Seriál neodsuzuju, jelikož jsem ho neviděla celý,ale moc prosím,aby hrál macímálně 2x týdně... Myslím,že by ot spousta lidí uvítala...

Zdroje: NOVA.cz
            NOVINKY.cz


Kiara


Kiařiny "umělecké" spatlaniny =)

7. února 2011 v 16:52 | Kiara |  kresby
Ahojky. Jak se máte? Já skvěle,mám teď jarní prázdniny. Sluníčko svítí (V trávě kvete kvítí :D). Ne,teď vážně. Venku je fakt moc pěkně,takže se teď snažím u PC trávit co jak nejméně času ;)
A nejspíš z toho náhlého přívalu slunečních paprsků, mě napadlo zveřejnit moje"umělecké díla" [čti: naprosté spatlaniny]

Takže kdo je připravený, klikne na celý článek =)Černá X růžová

6. února 2011 v 16:30 | KIara |  Nezadržitelný tok myšlenek
Zdravím ^^  Pozor,pozor Kiara se zamýšlela nad barvami. Vznikl z toho naprosto chaotický článek plný otázek. Otázek,na které její  hlava nezná odpověď.

Říká se že opakem černé je bíla,ale já si myslím,že by to klidně mohla být růžová. Proč? Dám takový příklad na dvou dívkách.
Koho by měla  nenávidět dívka v černém oblečení,bledou pletí a silnými linkami? No přece tu namyšlenou krávu v růžové od hlavy až k patě co sedí před ní. A ona by měla  nenávidět tu sarkastickou černěoděnou holku za ní.

Kdyby růžovoučká měla na sobě žlutou, nikdo by ji neoznačoval za hloupou,vypatlanou a namyšlenou. Lidé už jsou takoví. Vidí-li někoho v růžové okamžitě mu přisoudí nízkou inteligenci a povrchnost. (Viz negativní reakce na blogerky z krásné)

A co dívka v černé? Možná poslouchá jiný styl hudby než většina,ale proč o ní všichni říkají že je divná, sarkastická čarodějnice? Kdyby na sobě měla modrou, nikdo by nic neřekl.

Musí být lidi souzeni za tojakou mají barvu? Co když růžovoučká jednou bude úspěšná doktorka a z dívky v černé se stane cukrářka? Že je to nemožné? Není!

Každý by se měl zamyslet jestli  někdy kvůli převládající barvě v šatníku někoho neodsoudil idyž ho pořádně neznal.

Proč zrovna černá a růžová spolu vedou boje? Proč zrovna ony jsou outsidery v barevné škále? Tyhle dvě barvy mají k sobě blíž než si myslíme a zároveň jsou si tak protivné.

Jsou to barvy jako každé jiné,to jen člověk jim dal význam....