Není vidět, o to víc bolí....

22. prosince 2010 v 16:43 |  témata týdne
Bolest na duši je vlastně ta nejhorší bolest. Je daleko horší než ta fyzická. Tuhle v sobě většina lidí dusí. Často ani nevíme,že nějaké problémy mají. Šrámy na duši se dlouho hojí a někdy se nezahojí vůbec.

  Kdo nejčastějí tuhle bolest způsobuje? V mém věku asi kluci,tedy přesněji řečeno
Nešťastná láska:
           Představte si třeba , že konečně začnete chodit s tím s vým vysěným princem a ono se   ukáže, že to bylo jen sázka dvou kluků. Nebo uvidíte jak vás podvadí....        

Nadávky,ponižování :  Bolest na duši způsobuje určitě i nadávání a ponižování. Mnohdy to bolí víc než kdyby vás někdo kopnul. Představme si člověka,kterému prostě nebylo naděleno krásy. To se do něj musí hned všichni trefovat? Copak jsou lidí tak povrchní? Nejspíš ano. Tenhle člověk může být přece fájn a jenom proto že to není největší krasavec světa už ho musíme odsuzovat a smát se mu? To je přece blbost!

Ale to samé se může stát i osobě která je krásná, chytrá, vtipná - skoro dokonalá. A ostatní na ni přece vidí chyby! Důvod?! ZAVÍST....


Bolest na duši má občas strašné následky. V lepším případě dojde pouze k tomu že budeme hodiny stát před zrcadlem a budeme na sobě hledat někdyi i neexistující  chyby a pak se je všemi možnými i nemožnými způsoby budeme snažit spravit. Klesá nám sebevědomí a bolest na duši se pořád zvětšuje.

Někdy je člověk  z nešastné lásky nebo ponižovaný schopen udělat i tu nejhorší věc- vzít si život. Hodně zamilovaný člověk, nebo oběť psychikého teroru to často vidí jako nejlepší věc, kterou mohou udělat.

Lidé kteří jsou stále osamělí tuhle bolest cítí taky. Nemají se komu vyspovídat a svěřit se.

Myslím že bychom se měli naučit chovat se jeden k druhému slušně. Neschazovat se. A taky bychom měli rozlišit velké problémy od těch hloupých pubertálních blbůstek,kterým se jednou zasmějeme ale teď jsme schopni kvůli nim probrečet celé dny... Někdy to nejde ale neměli bychom se trápit. Mnohdy to za to ani nestojí ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Baffka  Mc Tees Baffka Mc Tees | Web | 22. prosince 2010 v 16:51 | Reagovat

Krásny článok.  :-)
Súhlasím máš pravdu ;-)

2 girli girli | Web | 22. prosince 2010 v 17:08 | Reagovat

moc hezký článek

3 Brunettt Brunettt | Web | 22. prosince 2010 v 17:18 | Reagovat

Upřímné:) dokonelé a pravdivé:):) krásný:):-) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama