Prosinec 2010

Šťastný nový rok

31. prosince 2010 v 21:46 | Kiara |  Aktuality

Ještě jednou Vám všem přeju šťastný nový rok 2011. Hodně úspěchů,lásky,štěstí a pohody. A Hlavně zdraví.


Vaše Kiara


Jsem v Sonf

31. prosince 2010 v 11:46 | Kiara |  Aktuality
Ahojky ;) Jsem v sonF ( Soutěž o nej fotku) .Kdyby se někomu náhodou chtělo můžete mě podpořit  TADY. Moje fotka je ta s tou svíčkou ;) Budu moc ráda kdžy hlásnete.

Děkujů Kiara

Příběhy

31. prosince 2010 v 11:35 | Kiara |  Příběhy

-- Kapitolovky --
Na křídlech pravdy

Stav: Píše se
Počet dílů: 4/?
Děj:Příběh odehrávající se v zemi Dontira. Příběh Nessy,která si musí uvědomit co je správné a co ne. Je jenom na ni, aby odhalila pravdu a nepodlehla pýše. Podaří se ji neztratit milované osoby a zachránit říši?


..

Stav: Dopsáno
Počet dílů: 9/9
Děj: Příběh nemá děj. Jsou to na sebe nenavazující díly,které vznikly z určených témat. Tenhle projekt vznikl asi před rokem s úžasnou blogerkou Ant =)

Bez nadpisu

30. prosince 2010 v 13:45 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek
Snowman

Omlouvám se za mou neaktivnost,ale znáte to. Jeden den na oběd k příbuzným a druhý den zase jiní příbuzní příjdou k vám. Jenže dneska jsem s hrůzou zjistila, co všechno mě čeká do školy. Páni! Tři projekty, olympiáda z fyziky a dějepisu, čtenářský deník a do toho mamka vyhlásila "úklidový den. " 
 Je to nespravedlivé. Celý rok se těšíte na Vánoce. A pak příjde večeře , rozbalování dárku a pak.... konec? A máme se celý rok zase na co těšit. Tak moc jsem si užívala té skvělé Vánoční pohody až jsem zapomněla,že se blíží den,kdy opět začne škola. A jelikož se blíží pololetí bude to období samých písemek. Na jednu stranu se těším, konečně zase prohodím pár slov s těmi,které jsem přez prázky nepotkala. Ale, jen co pomyslím na všechny ty úkoly, zkoušení u tabule a školní jídelnu ....( Fájn, někdy vaří dobře, ale větinou se to endá nazvat jídlem)

Víte co mě mrzí? Že Vánoce letos byly zase skoro na blátě a na druhý dne začalo sněžit.. No aspoň že teď sníh je. Nedávno jsem byla lyžovat.... Áááá miluju lyžování ;) Co vy? Lyžujete rádi?

Copak vám Ježíšek naježil?

26. prosince 2010 v 12:57 | Kiara
Páni ty Vánoce vždycky ták utečou . Ale bylo to skvělé, škoda jen že bylo tak málo sněhu. Copak jste dostali? Já teda skoro všechno co jem si přála, takže fákt super. Mám i the sims 3 takže MOŽNÁ bude komix

Všechny články Vánoční párty najdete T A D Y

Určo se přihlaste od soutěží. Byla bych moc ráda.


Doplň výrok :TADY

Co se skrývá pod stromečkem? :TADY

SONB: TADY

Bleskovka:TADY


A ještě diplom pro NormalyGirl

thank

Ukončení =)

23. prosince 2010 v 20:00 | Kiara |  Vánoční párty
Stromeček

Tak a to je konec naší Vánoční párty. Doufám že se vám aspoň trošinku líbila. Budu ráda když mi napíšete jaký článek vás nejvíce zaujal.

Přeju Vám všem Veselé Vánoce. Bohatého Ježíška- ať se každému z vás splní jeho sny a přání. Spoustu lásky,štěstí,zdraví a pohody.Hlavně pozor na kosti! =) A Pokud Vám můžu poradit prožijte Šťedrý den mimo počítač. Radši zkoukněte staré dobré pohádky, pomožte v kuchyni nebo si prostě jenom užívejte tu neopakovatelnou Vánoční atmosféru:)

Do nového roku 2011 Vám přeju jen to nejlepší. Pořádně vám popřeji až později.
smajlík


Takže ještě jednou Šťastné a Veselé Vánoce a mějte se pěkně

  Vaše Kiara       

SONB- soutěž o nej blog

23. prosince 2010 v 19:00 | Kiara |  +SONB
SONB - soutěž o nej blog

Baví tě blogování? Myslíš si že máš dobrý blog? Neváhej a přihlaš se, můžeš vyhrát právě TY

Jak se přihlásit? Je to jednoduché stačí napsat:

·       Svou přezdívku                                           
=) =)

·       Adresu blogu                   
·       A o čem převážně blog máš                            


Přihlašovat se můžeš až do 31.1.2010. ;)

Vánoční reklamy

23. prosince 2010 v 18:00 | Kiara |  Vánoční párty
=)

Vánoční reklamy... některé jsou opravdu fájn. Některé jsou starší a některé jsou letošní hity... Tady je pár těch,které mi přišly zajímavé :celý článek!1.kapitola

23. prosince 2010 v 16:00 | Kiara |  +Na křídlech pravdy
Na křídlech pravdy

1.kapitola
Rozkvetlé louky, velké a hluboké lesy. Občas uslyšíš bublat jeden z mnoha potůčků nebo řek. Přes cestu ti možná přeběhne zajíček,liška, srnka a nebo kůň. Koně a vůbec většina zvířat zde má velkou volnost a přesto se nikdy nestane ,že by člověku ublížili. Najednou se odkudsi vynoří trhy, obchůdky a malé domky. Nad tímto obchodním centrem se zvedá kopec a na jeho vrcholu- zámek, s velkou úžasnou a krásně udržovanou
zahradou, fontánou a bílými lavičkami. V tomto zámku žije král Granoss, jeho žena Elbína a syn Charlie. Vládnou moudře a spravedlivě této říši,která se jmenuje DONTIRA. Ale pokračujme dál. Za zámkem se zvedají hory a lesy houstnou. Domků ubývá. Vejdeme hlouběji do lesa. Všude jen stromy, ale najednou se objeví mýtinka a na ni tři domky. A právě tady náš příběh začíná.

(celý článek)

Soutěž 02- Co se skrývá pod stromečkem?

23. prosince 2010 v 15:00 | Kiara |  Vánoční párty
Máme tady druhou soutěž.

Představme si,že už je štědrý večer. Domem voní kapr a bramborový salát. Rodina usedla k večeři. Jí se a jí. Poté Honzík uslyší zvoneček. Seběhne se ke stromečku a nadšeně rozbaluje dárky.

?Poznáš podle obrázku co Honzík dostal? Né?

Tak tady máš ještě nápovědy:

To co Honzík dostal by se dalo zařadit do kategorie Měkkých Dárků
Většinou to kupují prarodiče
Vždycky se to hodí
Pokud dostaneš jenom jednu je ti to nanic

Už víte Co Honzík dostal?Pokud ano, napiš odpověď na sparkling-zone@seznam.cz do 28.12.

Každý jehož odpověď bude správná dostane diplom ;)

Vánoce ve světě =)

23. prosince 2010 v 14:00 | Kiara |  Vánoční párty

Že u nás nosí dárky Ježíšek víme asi všichni. K naším Vánocům neodmyslitelně patří ryba a bramborový salát. Ale kdo nosí dárky jidne? Co se kde pije a jí? V celém článku se to dozvíte


Vánoční písničky ;)

23. prosince 2010 v 13:00 | Kiara |  Vánoční párty
Ke správné Vánoční náladě patří písničky. Vybrala jsem pár pěkných Vánočních songů. Tak si zesilte zvuk a nechcte se unášet vánošní náladou =)

Mariah Carey- All Iwant for Christmas is you


(tahle písnička se mi líbí,vždycky navodí tu sprábnou atmosféru)


Wham!-Last Christmas

(super písnička,ale nějak nevím v čí verzi ji mám nejradši)


Další super písničky v celém článku ;)


Vánoční tradice

23. prosince 2010 v 12:00 | Kiara |  Vánoční párty
Snowman


Lití olova, pouštění lodiček, Barborky... Tyhle a spoustu dalších tradic určitě znáte. Ale víte co vlastně znamenají nebo proč se dělají?  V celém článku najdete spoustu zajimavých vánočních tradic.


Soutěž 01 - Doplň výrok

23. prosince 2010 v 11:00 | Kiara |  Vánoční párty
Máme tady 1.soutěž! Co máte udělat? Je to jednoduché :

opice
Co si asi myslí opička na obrázku?

Doplň co nejvtipnější výrok a pošli na sparkling-zone@seznam.cz do 28.12.2010
Jak vyberu vítěze?
29.12 zde zveřejním všechny výtvory a VY budete hlasovat o tm NEJ ;)

CENY

1.místo - Diplom, týdenní reklama na mém blogu
2.místo- Diplom,3 denní reklama na mém blogu
3.místo-Diplom


Tak jen do toho ;)

Vánoční smsky ;)

23. prosince 2010 v 10:00 | Kiara |  Vánoční párty

Vánoční SMSKY


sob


Chcete napsat vtipné vánoční přání svým blízkým? Ano? Tak klikněte na celý článek. Vybrala jsem pro Vás pár těch nejzajímavějších ;)

Vánoční párty začíná!

23. prosince 2010 v 9:00 | Kiara |  Vánoční párty
dárek

 Ahooj. Vítejte na Vánoční párty sparkling-zone.blog.cz Články budou přidávány každou hodinu až do 20:00!  Budete si moct zasoutěžit, pročíst si zajímavé články, poslechnout si skvělé písničky a hlavně zkrátit si čekání na Šťedrý večer. Doufám že zaženete nudu a bude se vám to aspoň trošku líbit ;)

A tady máte  
                                     PROGRAM09:00 Zahájení

10:00- Smsky

11:00-Soutěž 01 ;)

12:00-Vánoční tradice

13:00 -Vánoční písničky

14:00- Vánoce ve světě

15:00-Soutěž02

16:00- 1. díl příběhu

17:00- Bleskovka

18:00- Vánoční reklamy

19:00- SONB

20:00 -Ukončení


Příjemnou zábavu Vaše Kiara

Není vidět, o to víc bolí....

22. prosince 2010 v 16:43 témata týdne
Bolest na duši je vlastně ta nejhorší bolest. Je daleko horší než ta fyzická. Tuhle v sobě většina lidí dusí. Často ani nevíme,že nějaké problémy mají. Šrámy na duši se dlouho hojí a někdy se nezahojí vůbec.

  Kdo nejčastějí tuhle bolest způsobuje? V mém věku asi kluci,tedy přesněji řečeno
Nešťastná láska:
           Představte si třeba , že konečně začnete chodit s tím s vým vysěným princem a ono se   ukáže, že to bylo jen sázka dvou kluků. Nebo uvidíte jak vás podvadí....        

Nadávky,ponižování :  Bolest na duši způsobuje určitě i nadávání a ponižování. Mnohdy to bolí víc než kdyby vás někdo kopnul. Představme si člověka,kterému prostě nebylo naděleno krásy. To se do něj musí hned všichni trefovat? Copak jsou lidí tak povrchní? Nejspíš ano. Tenhle člověk může být přece fájn a jenom proto že to není největší krasavec světa už ho musíme odsuzovat a smát se mu? To je přece blbost!

Ale to samé se může stát i osobě která je krásná, chytrá, vtipná - skoro dokonalá. A ostatní na ni přece vidí chyby! Důvod?! ZAVÍST....


Bolest na duši má občas strašné následky. V lepším případě dojde pouze k tomu že budeme hodiny stát před zrcadlem a budeme na sobě hledat někdyi i neexistující  chyby a pak se je všemi možnými i nemožnými způsoby budeme snažit spravit. Klesá nám sebevědomí a bolest na duši se pořád zvětšuje.

Někdy je člověk  z nešastné lásky nebo ponižovaný schopen udělat i tu nejhorší věc- vzít si život. Hodně zamilovaný člověk, nebo oběť psychikého teroru to často vidí jako nejlepší věc, kterou mohou udělat.

Lidé kteří jsou stále osamělí tuhle bolest cítí taky. Nemají se komu vyspovídat a svěřit se.

Myslím že bychom se měli naučit chovat se jeden k druhému slušně. Neschazovat se. A taky bychom měli rozlišit velké problémy od těch hloupých pubertálních blbůstek,kterým se jednou zasmějeme ale teď jsme schopni kvůli nim probrečet celé dny... Někdy to nejde ale neměli bychom se trápit. Mnohdy to za to ani nestojí ;)

Nový Vánoční desing

21. prosince 2010 v 17:46 | Kiara |  Aktuality
Nudila jsem se a přičla jsem na to,že by to chtělo nějaký ten Vánoční dess. Takže vzniklo to co vidíte. S grafikou nejsem úplně dobrá kamarádka, ale snad se vám i tenhle velmi jednoduchý dess líbí. Budu ráda když k němu  napíšete jakýkoli komentář.

Bye Kiara

Vánoční párty 23.12 !

19. prosince 2010 v 16:12 | Kiara

Ahoojky ;)

Chtěla bych Vás všechny pozvat na Vánoční párty tohoto blogu :
vv
Btw: omlouvám se že tam nejsou háčky, nějak mi to nebralo.

Na co se teda můžete těšit?
  • Plno soutěží
  • Vánoční články
  • Videa s Vánoční tématikou
  • Nový příběh, který se jmenuje Na křídlech pravdy
Nebudu prozrazovat všechno takže určitě přijdtě. Můžete vyhrát diplomky,reklamu na blogu. A hlavně zabavit se a zkrátit si čas čekání na Šťedrý den ;)

Budu se na vás těšit
Kiara
Vánoční přípravy + Vánoční párty na blogu

18. prosince 2010 v 21:12 | Kiara |  Nezadržitelný tok myšlenek

Ahoj. Omlouvám se že tu teď nic moc nepřibylo... Důvod? VÁNOCE... Včera jsem jela dokoupit dárky a dneska mě čekal vánoční úklid. Ale už se moc těším ;) (už jenom 6 dnů) Dalším důvodem proč jsem nic nepřridala je to, že připravuju Vánoční párty. Tady na blogu se bude konat 23.12 a můžete se těšit na : Soutěže, Spoustu Vánočně laděných článků, videií a spoustu a spoustu dalšího. Takže se určitě příďte podívat. Ještě uveřejním
podrobné informace a pozvánku ;)

Tak zatím
   Vaše Kiara
:)